Gershøjvandværk  af 11.1.1978

 

Home
Vedtægter
Generalforsamling
Takstblad
Regnskaber
Vandledning
Vandkvalitet
Tips & Råd

 

 

 

VELKOMMEN TIL GERSHØJVANDVÆRKS HJEMMESIDE

Her kan du finde relevante oplysninger om Gershøjvandværk

Hvis du har problemer med vandforsyningen ring da til

Vagttelefonen   

  • 40318812

  • 41879836

  • 22683914


Gershøj VandGershøj Vandværk indkalder herved til ordinær generalforsamling
Tirsdag den 28. februar 2017 kl. 19.00,  i Byhuset.
Se mere her...


Bestyrelsen i Gershøj Vandværk amba. 2015

 

Formand

Niels Hunderup

Gershøjgårdsvej 15, Gershøj, 4070 Kirke Hyllinge

e-mail: niels@gershoejvandvaerk.dk

 

Kasserer

Poul Kofoed  

Telefon 47527158

Gershøjgårdsvej 13, Gershøj, 4070 Kirke Hyllinge

e-mail: poul@gershoejvandvaerk.dk

 

Bestyrelsesmedlem

Jens Winther

Bovelgårdsvej 16, 4070 Kirke Hyllinge

email: jens@gershoejvandvaerk.dk

 

Bestyrelsesmedlem

Bo Pedersen

Gershøjgårdsvej 10, 4070 Kirke Hyllinge

email: bo@gershoejvandvaerk.dk

 

Bestyrelsesmedlem

Kurt Jespersen

Bovelgårdsvej 2, Gershøj, 4070 Kirke Hyllinge

email: kurt@gershoejvandvaerk.dk

 

 

Suppleanter

v/Bjarne Dalsgaard

Bovelgårdsvej 17, Gershøj, 4070 Kirke Hyllinge

e-mail: bjarne@gershoejvandvaerk.dk

 

Børge Frydenlund

Gershøjgårdsvej 12, 4070 Kirke Hyllinge

e-mail: boerge@gershoejvandvaerk.dk

 

Karl Johan Rubæk

Gershøj Havnevej 9, Gershøj, 4070 Kirke Hyllinge

e-mail: karl@gershoejvandvaerk.dk

 

Revisor

Birthe Nielsen

Gershøjvænge 3, Gershøj, 4070 Kirke Hyllinge

e-mail: birthe@gershoejvandvaerk.dk

 

Peter Jensen (revisor suppleant)

Gershøj Havnevej 8, Gershøj, 4070 Kirke Hyllinge

e-mail: peter@gershoejvandvaerk.dk

 

WEB master

Pierre Schwartz

Telefon 40401215

Bovelgårdsvej 34, Gershøj, 4070 Kirke Hyllinge

e-mail: pierre@gershoejvandvaerk.dk

 

 

 

 

Send mail til pierre@gershoejvandvaerk.dk med forslag eller indlæg til www.gershoejvandvaerk.dk
Last modified: 01/18/17